Algorytm Odpadowy

Czy przeszło Ci kiedyś przez myśl pytanie, dotyczące automatycznego sposobu wyszukiwania kontrahentów na produkowane w ramach prowadzonej działalności odpady? Jeśli nie, to mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Nam nie tylko przeszło to przez myśl, ale jeszcze dodatkowo wdrożyliśmy ten pomysł w życie. Aplikacja WasteMaster w swoim szerokim spektrum zastosowania posiada usługę Algorytm odpadowy. Co to takiego jest i na czym polega?

Algorytm odpadowy - usługa dostępna w aplikacji WasteMaster

Na wstępie chcemy zaznaczyć, że usługa Algorytm odpadowy jest w aplikacji bezpłatna. Możesz więc korzystać z niej bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Nie ma również znaczenia czy prowadzisz działalność, czy jesteś osobą fizyczną. Niezależnie od tego, masz możliwość korzystania z Algorytmu Odpadowego. Dodatkowym ułatwieniem jest to, że dostępny jest on zarówno w wersji na smartfony, jak i komputery. Musisz wiedzieć, że Algorytm Odpadowy to jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie. Polega ono na automatycznym znalezieniu kontrahenta zainteresowanego wytworzonymi przez Ciebie lub Twoją działalność odpadami. Stworzony przez nas algorytm pomoże Ci w znalezieniu firm znajdujących się w okolicy lokalizacji, w jakiej usytuowany jest dany odpad.

Dlaczego Algorytm odpadowy jest tak wyjątkowy?

Baza danych Algorytmu odpadowego zrzesza około 5 tysięcy firm na terenie całej Polski - obecnie z około 90% terytorium. Zajmują się one odbiorem oraz recyklingiem odpadów. Niezależnie więc od tego, gdzie znajduje się odpad, którego chcesz się pozbyć, masz szansę na szybkie uzyskanie informacji, w jaki sposób możesz się go pozbyć. Co należy zrobić? To bardzo proste. Wystarczy, że w Algorytmie Odpadowy wybierzesz odpowiednią kategorię odpadu i podasz kod pocztowy, pod którym się znajduje. To wystarczy, aby algorytm wskazał najbliższe punkty zajmujące się skupem lub zbiórką danego odpadu. Funkcja ta poda Ci nawet odległość od każdego z nich. Wszystko z zachowaniem sortowania od najbliższego do najdalszego punktu.

Prezentowany przez nas Algorytm nie jest tak popularny przez to, że jest darmowy. Jego siłą jest coś innego. Mianowicie - odpowiedź na napływające z rynku gospodarki odpadami sugestie dotyczące konieczności większej transparentności branży. Proces powinien odbywać się płynnie i szybko. Z pewnością nie pomagają w tym coraz większe restrykcje. Dlatego WasteMaster stworzył Algorytm Odpadowy. Korzystając z niego, masz pewność, że nie natkniesz się na niepełne dane firmy czy też brak kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Korzyści wynikające z korzystania z Algorytmu:

Przykłady wykorzystania Algorytmu Odpadowego:

Pan Henryk nie wie, co zrobić z elektroodpadami, które zgromadził na swoim podwórku. Znalezienie firmy zajmującej się tego typu odpadami graniczy wręcz z cudem. Na szczęście Pan Henryk trafia na naszą stronę internetową. Korzystając z Algorytmu po wybraniu odpowiedniej kategorii oraz wpisaniu kodu pocztowego pokazują mu się dane kontaktowe firm zajmujących się odbiorem ZSEiE. Ku uciesze Pana Henryka nie ma żadnego problemu w kontakcie z wybraną przez niego firmą. Dlatego już pierwsza rozmowa kończy się ustaleniem terminu odbioru elektroodpadów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *