fbpx

Aplikacja WasteMaster

Aplikacja WasteMaster jest klasyczną wersją giełdy odpadów. Co to oznacza? Mniej więcej oznacza to tyle, że jest to miejsce, które pomaga w znalezieniu informacji w zakresie wytworzonych przez dane przedsiębiorstwo odpadów.
Aplikacja stworzona została z myślą o:
  • osobach fizycznych,
  • firmach wytwarzających odpady,
  • firmach zbierających odpady,
  • recyklerach,
  • organizacjach odzysku,
  • pośrednikach,
  • sprzedawcach odpadów.

Sprawdź naszą aplikację
już dziś w przeglądarce!

lub pobierz na telefon
i korzystaj za darmo!

Sprzedaj z WasteMaster

Zyskaj czas, który przeznaczyć możesz na rozwój swojej firmy!

Znalezienie najlepszej oferty na pozbycie się wytworzonych przez Twoją firmę odpadów może być czasochłonne. Zdajemy sobie z tego doskonale sprawę. Dlatego, zamiast poświęcać długie godziny na poszukiwania, zachęcamy Cię do skorzystania z usługi Sprzedaj z WasteMaster. Zlecasz nam znalezienie optymalnej oferty sprzedaży lub utylizacji opadów i my zajmujemy się całą resztą. W tym czasie Ty możesz zająć się rozwojem swojego przedsiębiorstwa. Jak to dokładnie działa? Wystawiona w aplikacji w ramach usługi Sprzedaj z WasteMaster oferta zostaje przedstawiona potencjalnym nabywcom w imieniu WasteMaster. Dzięki temu mamy możliwość znalezienia pierwszorzędnego rozwiązania, które spełni Twoje oczekiwania i wymagania. Po rozeznaniu się w ofertach na rynku przedstawimy Ci warunki sprzedaży naszym zdaniem najkorzystniejszej dla Ciebie. Jeśli warunki będą satysfakcjonujące, nie pozostanie Ci nic innego jak zaakceptowanie ich. Gdy to zrobisz, my będziemy działać dalej w Twoim imieniu. Zajmiemy się bowiem organizacją całego przedsięwzięcia, dopinając wszystko na ostatni guzik.
Dowiedz się więcej

Kupuj z WasteMaster

Zyskaj nowych dostawców odpadów dla swojej firmy!

Prowadzisz firmę zbierającą odpady? A może jesteś recyklerem, który poszukuje konkretnych kategorii odpadów na rynku? Niezależnie od tego, która z powyższych informacji jest prawidłowa możesz skorzystać z dostępnej w naszej aplikacji usługi Kupuj z WasteMaster. Jednym z jej założeń jest promowanie Twoich usług. Ma również ogromny wpływ na zwiększenie ilości firm, które zainteresowane są oferowanymi przez Ciebie usługami.
Dowiedz się więcej

Ewidencja w BDO

Nie trać czasu na urzędy i dokumenty!

W ofercie aplikacji WasteMaster znajdziesz usługę Ewidencja w BDO. Skierowana jest ona do firm wytwarzających odpady, przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych, które prowadzą działalność odpadową. Usługa ta jeszcze bardziej ułatwia Ci zarządzanie odpadami w firmie. Wystarczy, że skorzystasz z naszej aplikacji WasteMaster i w ramach abonamentu zgłosisz nam informację o wytworzeniu odpadu. Reszta dokumentów już Cię nie interesuje. To my zajmujemy się ewidencją zgłoszeń w ramach rejestru BDO. Mało tego, możemy również znaleźć dla Ciebie odbiorcę odpadu! Wszystko to w jednym miejscu i stale pod ręką. Aby je poznać, zapraszamy Cię do kontaktu z nami
Dowiedz się więcej

Poznaj naszą aplikację
Całkowicie bezpłatnie

796-440-881
aleja "Solidarności" 117
00-140, Warszawa
NIP: 5242900218
Regon: 385923210
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram