fbpx

Asystent Odpadowy

Przedsiębiorcy niemal każdej branży zobowiązani są do przestrzegania dość rygorystycznych przepisów dotyczących gospodarowania odpadami. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 27 września 2001 roku, wytwarzane przez przedsiębiorstwa odpady można podzielić na dwadzieścia kategorii.

Przedsiębiorstwa powinny dopełniać obowiązków administracyjnych związanych z zarządzaniem odpadami. Aby ułatwić Ci to zadanie i przyspieszyć cały proces mamy do zaoferowania usługę Asystenta Odpadowego.

Asystent Odpadowy – ułatwienie w pozbywaniu się odpadów

Asystent Odpadowy to usługa skierowana do firm wytwarzających odpady z aktualnym wpisem do BDO. Polega ona na wskazaniu firmom potencjalnych miejsc sprzedaży lub utylizacji wytworzonych odpadów. Czyli na zintensyfikowaniu rynku oraz ułatwieniu kontaktu pomiędzy przedsiębiorstwem wystawiającym ofertę a firmą gospodarującą odpadami.

Na jakiej zasadzie działa Asystent Odpadowy?

Nasz pracownik przeprowadza poszukiwania rynku w celu znalezienia Ci najlepszych oferty. Asystent Odpadowy jest w stanie zaproponować maksymalnie pięciu odbiorców odpadów, które zostały przez Ciebie wystawione w aplikacji. Jednak pamiętaj, że nie zawsze tak jest. Istnieją bowiem szczególnie trudne rodzaje odpadów, w przypadku których może okazać się, że Asystent przedstawi Ci mniej ofert. W zależności od Twoich wymagań i oczekiwań nasz pracownik podczas poszukiwań może wziąć pod uwagę takie rzeczy jak: transport, DPR, DPO oraz konieczność załadunku.

Co zrobić, aby skorzystać z usługi Asystenta Odpadowego?

Pierwszym sposobem na skorzystanie z polecanej przez nas usługi jest samodzielne wystawienie oferty z odpadami i zaznaczenie w szczegółach oferty odpowiedniego pola. Drugim sposobem natomiast jest zgłoszenie telefoniczne. Dzwonisz do nas, my przyjmujemy od Ciebie zlecenie. Na podstawie uzyskanych od Ciebie danych wystawiamy w aplikacji ofertę na odpad. Kolejnym naszym zadaniem jest znalezienie Ci 5 ofert na pozbycie się wyżej wspomnianego odpadu wystawionego w aplikacji. 

Usługa Asystent Odpadowy dostępna jest już od 99 zł. Cena może się różnić, w zależności od rodzaju i ilości odpadu oraz miejsca odbioru.

Korzyści, które gwarantuje Ci Asystent Odpadowy:

  • oszczędność czasu oraz pieniędzy – zgłaszając się do nas, o nic nie musisz się martwić. Wszystkim zajmujemy się my w Twoim imieniu. Ty możesz dzięki temu poświęcić ten czas na rozwijanie swojego biznesu,
  • możliwość porównania wielu ofert, a co za tym idzie możliwość znalezienia tej najkorzystniejszej dla Ciebie,
  • nawiązanie nowych relacji biznesowych.

Przykłady zastosowania Asystenta Odpadowego

Wyobraź sobie, że prowadzisz firmę budowlaną w Poznaniu. Robisz gruntowny remont domku wielorodzinnego i szukasz korzystnej oferty na wywóz odpadów budowlanych. Twoje zapotrzebowanie wynosi aż 50 kontenerów. Nie chcąc tracić czasu na szukanie ofert, korzystasz z aplikacji WasteMaster. Nasi pracownicy szukają dla Ciebie optymalnego rozwiązania, które pozwoli Ci pozbyć się zgromadzonych odpadów. Przedstawiają Ci 5 ofert dostępnych na rynku. Z czego różnica pomiędzy najtańszą a najdroższą ofertą, wynosi 100 zł za jeden kontener. Oznacza to, że już po odliczeniu kosztów usługi Asystenta Odpadowego potencjalny zysk Twojej firmy wynosi 4900 zł.

Ciesz się pełnym dostępem do rynku odpadowego

Dołącz do tysięcy użytkowników aplikacji i przekonaj się na własnej skórze, że gospodarowanie odpadami z WasteMasterem to bułka z masłem.

Ta strona używa ciasteczek zgodnie z polityką prywatności. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich użycie.