Asystent Odpadowy

Przedsiębiorcy niemal każdej branży zobowiązani są do przestrzegania dość rygorystycznych przepisów dotyczących gospodarowania odpadami. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 27 września 2001 roku, wytwarzane przez przedsiębiorstwa odpady można podzielić na dwadzieścia kategorii.

Przedsiębiorstwa powinny dopełniać obowiązków administracyjnych związanych z zarządzaniem odpadami. Aby ułatwić Ci to zadanie i przyspieszyć cały proces mamy do zaoferowania usługę Asystenta Odpadowego.

Asystent Odpadowy – ułatwienie w pozbywaniu się odpadów

Asystent Odpadowy to usługa skierowana do firm wytwarzających odpady z aktualnym wpisem do BDO. Polega ona na wskazaniu firmom potencjalnych miejsc sprzedaży lub utylizacji wytworzonych odpadów. Czyli na zintensyfikowaniu rynku oraz ułatwieniu kontaktu pomiędzy przedsiębiorstwem wystawiającym ofertę a firmą gospodarującą odpadami.

Na jakiej zasadzie działa Asystent Odpadowy?

Nasz pracownik przeprowadza poszukiwania rynku w celu znalezienia Ci najlepszych oferty. Asystent Odpadowy jest w stanie zaproponować maksymalnie pięciu odbiorców odpadów, które zostały przez Ciebie wystawione w aplikacji. Jednak pamiętaj, że nie zawsze tak jest. Istnieją bowiem szczególnie trudne rodzaje odpadów, w przypadku których może okazać się, że Asystent przedstawi Ci mniej ofert. W zależności od Twoich wymagań i oczekiwań nasz pracownik podczas poszukiwań może wziąć pod uwagę takie rzeczy jak: transport, DPR, DPO oraz konieczność załadunku.

Co zrobić, aby skorzystać z usługi Asystenta Odpadowego?

Pierwszym sposobem na skorzystanie z polecanej przez nas usługi jest samodzielne wystawienie oferty z odpadami i zaznaczenie w szczegółach oferty odpowiedniego pola. Drugim sposobem natomiast jest zgłoszenie telefoniczne. Dzwonisz do nas, my przyjmujemy od Ciebie zlecenie. Na podstawie uzyskanych od Ciebie danych wystawiamy w aplikacji ofertę na odpad. Kolejnym naszym zadaniem jest znalezienie Ci 5 ofert na pozbycie się wyżej wspomnianego odpadu wystawionego w aplikacji. 

Usługa Asystent Odpadowy dostępna jest już od 99 zł. Cena może się różnić, w zależności od rodzaju i ilości odpadu oraz miejsca odbioru.

Korzyści, które gwarantuje Ci Asystent Odpadowy:

Przykłady zastosowania Asystenta Odpadowego

Wyobraź sobie, że prowadzisz firmę budowlaną w Poznaniu. Robisz gruntowny remont domku wielorodzinnego i szukasz korzystnej oferty na wywóz odpadów budowlanych. Twoje zapotrzebowanie wynosi aż 50 kontenerów. Nie chcąc tracić czasu na szukanie ofert, korzystasz z aplikacji WasteMaster. Nasi pracownicy szukają dla Ciebie optymalnego rozwiązania, które pozwoli Ci pozbyć się zgromadzonych odpadów. Przedstawiają Ci 5 ofert dostępnych na rynku. Z czego różnica pomiędzy najtańszą a najdroższą ofertą, wynosi 100 zł za jeden kontener. Oznacza to, że już po odliczeniu kosztów usługi Asystenta Odpadowego potencjalny zysk Twojej firmy wynosi 4900 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *