Ewidencja w BDO

Baza Danych Odpadowych (BDO) to zintegrowany system teleinformatyczny, którego zadaniem jest uszczelnienie systemu gospodarowania odpadami. Ponadto ma on zwiększyć skuteczność walki z szarą strefą i dzikimi wysypiskami oraz poprawić poziom recyklingu.

Ewidencja w BDO - do kogo ją kierujemy?

W ofercie aplikacji WasteMaster znajdziesz usługę Ewidencja w BDO. Skierowana jest ona do firm wytwarzających odpady, przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych, które nie prowadzą działalności odpadowej. Usługa ta jeszcze bardziej ułatwia Ci zarządzanie odpadami w firmie. Wystarczy, że skorzystasz z naszej aplikacji WasteMaster i w ramach abonamentu wystawisz ofertę sprzedaży lub utylizacji odpadu. Reszta dokumentów już Cię nie interesuje. To my zajmujemy się ewidencją odpadów Twojego przedsiębiorstwa w BDO. Mało tego, polecana przez nas usługa jest bezpłatna do 5 wystawionych KPO, KEO w miesiącu. Większa ilość pociąga za sobą koszty zgodne z cennikiem. Aby je poznać, zapraszamy Cię do kontaktu z nami.

Korzyści płynące ze skorzystania z usługi Ewidencja w BDO:

Ewidencja w BDO to nie jedyna usługa, którą mamy Ci do zaoferowania

Korzystając z aplikacji WasteMaster, masz sposobność poznania wielu ofert zakupu lub recyklingu odpadów. Wiesz już, że usługa Ewidencja w BDO pozwala Ci na nieprzejmowanie się formalnościami w systemie BDO, ponieważ to my się nimi zajmujemy. To jednak nie wszystko, co mamy Ci do zaoferowania. W ramach aplikacji możesz skorzystać m.in. z Asystenta Odpadów oraz z usługi Sprzedaj w WM. Dzięki nim będziesz mógł wpłynąć na koszty gospodarowania odpadami w swoim przedsiębiorstwie. Dodatkowo musisz wiedzieć, że wymierną korzyścią współpracy z nami jest m.in. posiadanie usługi bezpośrednio związanej z ewidencją w BDO. To jednak nie wszystko. Masz również dostęp do marketplace-u, dzięki któremu masz bezpośredni wgląd w bazę dziesiątek firm recyklingowych. Dzięki czemu kontakt z nimi zależy tylko od Ciebie i Twojego zaangażowania.

Poznaj przykładowe sytuacje:

Pan Jan prowadzi warsztat samochodowy w miejscowości Leszno. Chcąc pozbyć się wytwarzanych przez firmę odpadów, wystawia je w aplikacji WasteMaster. Ponadto korzysta z usługi Ewidencja w BDO. Gdy dochodzi do sprzedaży lub utylizacji wystawionego w aplikacji odpadu, Pan Jan wie, że to my wystawiamy KPO, a on sam nie musi się tym przejmować. Dodatkowo Pan Jan zdecydował się na skorzystanie z płatnej usługi Asystenta Odpadowego. Koszt wynosi 100 zł, jednak to nic w porównaniu z tym, ile udało mu się zaoszczędzić, pozyskując nowego kontrahenta w obszarze utylizacji opon. Oferta znaleziona przez Asystenta to koszt 500 zł/t. Firma, z której korzystał Pan Jan wcześniej, żądała 1200 zł/t. Pan Jan nawet płacąc za dodatkową usługę Asystenta skorzystał finansowo na całej transakcji.

W aplikacji WasteMaster Klient wystawił do utylizacji transformator olejowy. Oferty na rynku, jakie spływały do naszego Klienta to płatna utylizacja w cenie 1,5 zł/kg oraz zakup odpadu po 50gr/kg. Klient nie musiał z nich korzystać w sytuacji, gdy nie spełniały jego oczekiwań. Dlatego postanowił skorzystać z usługi Sprzedaj w WasteMaster, w ramach której otrzymał od nas ofertę na zakup odpadu w cenie 3,4 zł/kg. Prowizja, jaką zapłacił, wynosiła 5% od kwoty całkowitej transakcji, a przy okazji nie musiał martwić się o formalności związane z wystawieniem KPO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *