fbpx

Dołącz do naszego zespołu

Praca w WasteMaster to coś więcej niż wyzwanie i rozwój. To kształtowanie nowoczesnych trendów na dynamicznie zmieniającym się rynku. Szukamy ambitnych osób chętnych do pracy i rozwoju w dynamicznym startupie technologicznym.

Zazwyczaj nie wymagamy bogatego doświadczenia, ale konieczna jest chęć do nauki i rozwoju, inteligencja, szerokie horyzonty i wytrwałość do pracy w zmienianiu współczesnego rynku odpadów przemysłowych. Sprawdź poniżej aktualne nabory i aplikuj do nas jeśli czujesz, że nadszedł czas na zmiany w Twoim życiu!

REKRUTACJA

Oferty pracy

Specjalista/Młodszy specjalista ds. sprzedaży

Umowa o pracę/B2B
Zakres obowiązków: Obsługa połączeń przychodzących, fakturowanie, rozwój aplikacji na płaszczyźnie pozyskiwania nowych partnerów.
Wyszukiwanie potencjalnych partnerów biznesowych (firmy sektora gospodarki odpadami), kontakt telefoniczny, mailowy, videokonferencje, spotkania w terenie. Zamykanie sprzedaży. Wymagane prawo jazdy kat. B.

Aplikuj

Specjalista/Młodszy specjalista ds. Obsługi

Umowa o pracę/B2B
Zakres obowiązków: Obsługa połączeń przychodzących, fakturowanie, rozwój aplikacji na płaszczyźnie pozyskiwania nowych partnerów. Możliwość rozwoju w innych kierunkach w ramach wzrostu firmy.

Aplikuj

JESTEŚ ODPOWIEDNIĄ OSOBĄ?

APLIKUJ

796-440-881
ul. Jagiellońska 78/1.34
00-140, Warszawa
NIP: 5242900218
Regon: 385923210
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram