fbpx

Dołącz do naszego zespołu

Praca w WasteMaster to coś więcej niż wyzwanie i rozwój. To kształtowanie nowoczesnych trendów na dynamicznie zmieniającym się rynku. Szukamy ambitnych osób chętnych do pracy i rozwoju w dynamicznym startupie technologicznym. 

 

Zazwyczaj nie wymagamy bogatego doświadczenia, ale konieczna jest chęć do nauki i rozwoju, inteligencja, szerokie horyzonty i wytrwałość do pracy w zmienianiu współczesnego rynku odpadów przemysłowych. Sprawdź poniżej aktualne nabory i aplikuj do nas jeśli czujesz, że nadszedł czas na zmiany w Twoim życiu!

REKRUTACJA

Oferty pracy

Specjalista/Młodszy specjalista ds. sprzedaży

Umowa o pracę/B2B Zakres obowiązków: Obsługa połączeń przychodzących, fakturowanie, rozwój aplikacji na płaszczyźnie pozyskiwania nowych partnerów. Wyszukiwanie potencjalnych partnerów biznesowych (firmy sektora gospodarki odpadami), kontakt telefoniczny, mailowy, videokonferencje, spotkania w terenie. Zamykanie sprzedaży. Wymagane prawo jazdy kat. B.

Specjalista/Młodszy specjalista ds. Obsługi

Umowa o pracę/B2B Zakres obowiązków: Obsługa połączeń przychodzących, fakturowanie, rozwój aplikacji na płaszczyźnie pozyskiwania nowych partnerów. Możliwość rozwoju w innych kierunkach w ramach wzrostu firmy.

JESTEŚ ODPOWIEDNIĄ OSOBĄ?

APLIKUJ

Ta strona używa ciasteczek zgodnie z polityką prywatności. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich użycie.