fbpx

Kupuj z WasteMaster

Usługa Kupuj z WasteMaster – sprawdź co możesz dzięki niej zyskać

Usługa Kupuj z WasteMaster, została stworzona z myślą o tym, aby zapewnić dostęp do bieżących informacji dotyczących możliwości zawarcia transakcji podmiotom rynku odpadowego. Dzięki niej masz nieograniczony dostęp do bazy zamówień pozyskanych przez aplikację WasteMaster. Czy możesz korzystać z usługi niezależnie od tego, w jakim zakątku Polski znajduje się Twoja firma? Oczywiście, że tak. Współpraca możliwa jest na terenie całej Polski i dotyczy zarówno niewielkich lokalnych rynków, jak i większych obszarów, wliczając w to także duże miasta.

Korzystając z naszej usługi oszczędzasz czas i pieniądze. Nie ponosisz bowiem żadnych kosztów stałych, a my jako pośrednik dbamy o regularny napływ ofert szytych na miarę Twojego przedsiębiorstwa. Wyjątkowo szeroka baza kontrahentów, pozwala Ci dodatkowo na nawiązanie stałej współpracy.

Najlepsza jakość usług – skup się na tym, co przynosi Ci zyski

Zadaniem Twojej firmy, jest świadczenie usług na jak najwyższym poziomie. Resztą zajmujemy się my. Budujemy strategię marketingową, która w sposób skuteczny i automatyczny będzie pozyskiwała Klientów dla Twojego przedsiębiorstwa. Ponadto pomożemy Ci w dopracowaniu do perfekcji procedury obsługi Klientów co pozwoli nam czerpać obopólne korzyści przez kolejne lata współpracy.

Dzięki aplikacji i usłudze Kupuj z WasteMaster nie musisz martwić się o napływ kolejnych zleceń do firmy. Dbamy o to w Twoim imieniu. To my jesteśmy również odpowiedzialni za ustalenie szczegółów odbioru odpadów pomiędzy firmą, która je wytwarza, a przedsiębiorstwem, które zapewnia usługę odbioru.

Zalety płynące z korzystania z usługi Kupuj z WasteMaster:

  • ogromna baza zarejestrowanych użytkowników aplikacji pozwala na zwiększenie liczby firm, które są zainteresowane świadczonymi przez Ciebie usługami;
  • wspólna praca nad budowaniem systemu marketingowego, wzmacniającego Twoją pozycję na rynku. Wypracowana strategia pozwoli na pozyskanie jeszcze większej liczby Klientów, co przyniesie obopólne korzyści;
  • rola Twojej firmy ogranicza się do wykonywania danej usługi, dzięki czemu zyskujesz czas, który poświęcić możesz na dalszy rozwój;
  • oferty, które przedstawiają Ci pracownicy WM są niemal szyte na miarę Twoich możliwości i oczekiwań;
  • nie musisz nigdy więcej martwić się brakiem napływu zleceń;
  • oszczędzasz pieniądze, dzięki temu, że współpraca nie generuje żadnych kosztów stałych. Do rozliczenia dochodzi wyłącznie po udanej transakcji.

Jakie są koszty korzystania z usługi Kupuj z WasteMaster?

Musisz wiedzieć, że współpraca nie generuje żadnych kosztów stałych. Ponadto odbywa się na jasnych, wcześniej ustalonych zasadach i jest wyjątkowo elastyczna. Oznacza to, że w dowolnej chwili może zostać rozwiązana. Znajdujące się na stronie internetowej korzystne dla Twojego biznesu ceny ustalane są na samym początku, dzięki czemu nic Cię nie zaskoczy. Masz też gwarancję rzetelnej i profesjonalnej współpracy. Wszystko dzięki temu, że weryfikujemy Twoich przyszłych kontrahentów pod kątem ich sytuacji finansowej.

Przykład wykorzystania polecanej przez nas usługi

Firma Pana Jana oferuje usługę wywozu odpadów budowlanych w Warszawie i korzysta z naszej usługi Kupuj z WasteMaster. Dzięki temu nasz zespół opracował dla niej pełen plan marketingowy, który odpowiedzialny jest bezpośrednio za pozyskiwanie Klientów. Szeroka baza potencjalnych kontrahentów sprawia, że jeszcze tego samego dnia firma otrzymuje zlecenie na wywóz odpadów aż od 15 nowych przedsiębiorstw. Wszystkie nowe kontrakty pozyskane zostały właśnie dzięki usłudze Kupuj z WasteMaster. To jednak nie wszystko. Jak się okazuje, to dopiero początek. Dzięki usłudze firma Pana Jana pozyskuje od 15 aż do 25 nowych Klientów dziennie. Firma rozlicza się z nami po każdej zrealizowanej usłudze. Warunki rozliczenia są przejrzyste i klarowne od samego początku. Pan Jan nie musi obawiać się, więc że pojawią się jakieś niespodziewane koszty.

Ciesz się pełnym dostępem do rynku odpadowego

Dołącz do tysięcy użytkowników aplikacji i przekonaj się na własnej skórze, że gospodarowanie odpadami z WasteMasterem to bułka z masłem.

Ta strona używa ciasteczek zgodnie z polityką prywatności. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich użycie.