fbpx

Raport Cenowy | Odpady Warsztatowe

Chcesz wiedzieć ile dostaniesz za odpady związane z działalnością przy samochodach? A może interesuje Cię, czy nie przepłaciłeś za utylizację poszczególnych elementów? Ten raport jest dla Ciebie!
raport odpady warsztatowe

Poniżej prezentujemy tabele stworzone na podstawie danych pochodzących z aplikacji WasteMaster. Zawierają one ceny sprzedaży i utylizacji poszczególnych odpadów pochodzących z działalności warsztatowej.

Jeśli na codzień masz do czynienia z działalnością warsztatu, wulkanizacji, bądź stacji kontroli pojazdów – koniecznie zapoznaj się z aktualnymi cenami dotyczącymi odpadów.

Płatna utylizacja

odpadyutylizacja
Tab. 1. Ceny utylizacji przepracowanych cieczy chłodzących, pojemników po olejach, zużytych filtrów samochodowych, opon osobowych, ciężarowych, motocyklowych a także szkła samochodowego

Sprzedaż odpadów

Tab. 2. Ceny sprzedaży przepracowanych olejów silnikowych, akumulatorów ołowiowych, złomu stalowego, katalizatorów oraz wiązek samochodowych – kabli CU.

Raport cenowy został opracowany na podstawie ofert wystawionych w aplikacji WasteMaster.

Jeżeli szukasz najlepszych ofert na swoje odpady – koniecznie wypróbuj aplikację WasteMaster.

Do zobaczenia w aplikacji!

Ciesz się pełnym dostępem do rynku odpadowego

Dołącz do tysięcy użytkowników aplikacji i przekonaj się na własnej skórze, że gospodarowanie odpadami z WasteMasterem to bułka z masłem.

Ta strona używa ciasteczek zgodnie z polityką prywatności. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich użycie.