fbpx

Raport | Ceny Katalizatorów Na Przestrzeni Roku

Zastanawiasz się jakie były średnie ceny katalizatorów w dobie pandemii? A może chciałbyś wiedzieć jak te ceny zmieniały się na przestrzeni miesięcy? Jest już dostępny nowy raport dotyczący średnich cen katalizatorów i dotyczy on okresu od stycznia 2020 do stycznia 2021!
Katalizator-raport-katalizatory-ceny-cena

Dane z raportu pochodzą z analizy rynku wykonanej przez WasteMaster.

Jeżeli dokonałeś sprzedaży katalizatorów, pracujesz na codzień przy samochodach lub zawodowo zajmujesz się handlem katalizatorami – sprawdź ile można było zarobić na katalizatorach w czasach koronawirusa!

Wykres 1. Średnia cena katalizatora na przestrzeni roku.

Jak widać na powyższym wykresie średnia cena katalizatora od przez 12 miesięcy wzrosła aż o 39% i największe skoki możemy zaobserwować na przestrzeni styczeń/luty 2020 oraz grudzień/styczeń 2021. Co ciekawe ceny utrzymywały się na podobnym poziomie od lutego do grudnia.

Gdyby dane dotyczące średniej ceny katalizatorów Cię nie nasyciły – mamy mały bonus. Przedstawiamy aktualne rynkowe detaliczne ceny skupu 20 modeli katalizatorów na dzień 12.02.2021 rok.

Jeśli chcesz być z takimi danymi na bieżąco – bezpłatnie zajrzyj do naszej aplikacji dostępnej pod adresem app.wastemaster.pl i korzystaj z pełnego dostępu do rynku odpadowego XXI wieku.

Ciesz się pełnym dostępem do rynku odpadowego

Dołącz do tysięcy użytkowników aplikacji i przekonaj się na własnej skórze, że gospodarowanie odpadami z WasteMasterem to bułka z masłem.

Ta strona używa ciasteczek zgodnie z polityką prywatności. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich użycie.