fbpx

Raport | Ceny sprzedaży i utylizacji odpadów gastronomicznych

Jeśli na codzień masz do czynienia z gastronomią doskonale wiesz, że jedzenie, olej, czy inne odpady nie kończą swojego życia w śmietniku. Jeżeli interesuje Cię ile powinno się płacić za utylizację odpadów gastronomicznych, lub za ile można sprzedać zużyte oleje - ten raport jest dla Ciebie.
gastronomia_Obszar roboczy 1

W gastronomii jak w każdym biznesie każdy grosz się liczy. A szczególnie teraz, gdy cała branża ze względu na regulacje mocno oberwała. Dlatego informacja jakie są średnie ceny utylizacji odpadów, lub ile mogą dostać za zużyte oleje może być bardzo cenna.

Chcesz wiedzieć ile kosztuje utylizacja zużytego oleju, odpadów pokonsumpcyjnych lub odpadów kategorii III? Zebraliśmy dane z rynku i w poniższym raporcie prezentujemy średnie ceny utylizacji i sprzedaży odpadów gastronomicznych. Sprawdź czy nie przepłacasz!

Co klasyfikuje się do surowców kategorii III? Najprościej mówiąc są to odpady pochodzenia zwierzęcego nienadające się do spożycia przez ludzi, jednak pochodzące od zwierząt niewykazujących objawów chorobowych.

Powyższe informacje z rynku to tylko skrawek tego, co oferuje aplikacja WasteMaster. Jeżeli chcesz na bieżąco dostawać takie informacje, lub masz do zutylizowania odpady gastronomiczne – koniecznie wejdź na www.app.wastemaster.pl i pozyskaj najlepsze oferty na swój odpad!

Ciesz się pełnym dostępem do rynku odpadowego

Dołącz do tysięcy użytkowników aplikacji i przekonaj się na własnej skórze, że gospodarowanie odpadami z WasteMasterem to bułka z masłem.

Ta strona używa ciasteczek zgodnie z polityką prywatności. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich użycie.