Raport | Ceny Złomu Kablowego / Odpadów Kablowych

Raport jest przydatny w szczególności dla osób i firm zajmujących się na codzień obrotem złomem, rozbiórkami, remontami, produkcją, autokasacją lub naprawą pojazdów.

Zawiera on ceny między innymi: wiązek samochodowych, komputerowych, pętli indukcyjnych, kabli budowlanych / instalacyjnych, kabli sieciowych / skrętek komputerowych, kabli aluminiowych energetycznych, czy kabli aluminiowych elektrycznych.

Wszystkie ceny zaprezentowane zostały w poniższej tabeli.

Jak widać najwięcej otrzymamy za pętle indukcyjne bez gniazdek, czyste wiązki samochodowe, a także za wiązki komputerowe. Najmniej dostaniemy za kilogram kabli aluminiowych energetycznych, kable Al/Pb, a także kable Cu/Pb. Nie sprzedamy natomiast kabli aluminiowych elektrycznych - w tym przypadku pozostaje tylko utylizacja.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z aktualnymi informacjami z rynku odpadowego takimi jak ta - koniecznie skorzystaj z aplikacji WasteMaster, która umożliwia pozyskiwanie najlepszych ofert na sprzedaż, kupno i utylizację odpadów. Znajdziesz w niej także najświeższe informacje z rynku takie jak ta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *