fbpx

Raport | Ceny Złomu Kablowego / Odpadów Kablowych

Prezentujemy nowy raport dotyczący aktualnych średnich cen złomu kablowego / odpadów kablowych. Dane pochodzą z analizy rynku przeprowadzonej przez WasteMaster, a przedstawiona tabela zawiera stawki zakupu poszczególnych odpadów u recyklerów.
Kable-zlom-odpady-kablowe_Obszar roboczy 1

Raport jest przydatny w szczególności dla osób i firm zajmujących się na codzień obrotem złomem, rozbiórkami, remontami, produkcją, autokasacją lub naprawą pojazdów.

Zawiera on ceny między innymi: wiązek samochodowych, komputerowych, pętli indukcyjnych, kabli budowlanych / instalacyjnych, kabli sieciowych / skrętek komputerowych, kabli aluminiowych energetycznych, czy kabli aluminiowych elektrycznych.

Wszystkie ceny zaprezentowane zostały w poniższej tabeli.

Jak widać najwięcej otrzymamy za pętle indukcyjne bez gniazdek, czyste wiązki samochodowe, a także za wiązki komputerowe. Najmniej dostaniemy za kilogram kabli aluminiowych energetycznych, kable Al/Pb, a także kable Cu/Pb. Nie sprzedamy natomiast kabli aluminiowych elektrycznych – w tym przypadku pozostaje tylko utylizacja.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z aktualnymi informacjami z rynku odpadowego takimi jak ta – koniecznie skorzystaj z aplikacji WasteMaster, która umożliwia pozyskiwanie najlepszych ofert na sprzedaż, kupno i utylizację odpadów. Znajdziesz w niej także najświeższe informacje z rynku takie jak ta.

Ciesz się pełnym dostępem do rynku odpadowego

Dołącz do tysięcy użytkowników aplikacji i przekonaj się na własnej skórze, że gospodarowanie odpadami z WasteMasterem to bułka z masłem.

Ta strona używa ciasteczek zgodnie z polityką prywatności. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich użycie.