fbpx

Raport | Zużyty Sprzęt Elektroniczny i Elektryczny

Masz do czynienia z zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym? Prezentujemy raport dotyczący aktualnych cen zarówno sprzedaży, jak i utylizacji zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Sprawdź, czy nie przepłacasz.
zuzyty-sprzet-elektroniczny-i-elektryczny_Obszar roboczy 1

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny to bardzo szeroka kategoria odpadu. Zawiera ona w sobie zarówno artykuły gospodarstwa domowego, jak i sprzęt RTV, czy części komputerowe.

Wiele z nich jest wartościowych do ponownego przetworzenia, jednak niektóre wymagają utylizacji, która nie jest taka prosta.

W WasteMaster zdobyliśmy i porównaliśmy dane z największych zakładów przetwarzania tego typu towaru. I z przyjemnością przedstawiamy jak prezentują się obecnie ceny ZSEiE.

Tab. 1. Cena sprzedaży AGD, RTV, elektronarzędzi, IT, drukarek, faxów, komputerów, monitorów, a także telewizorów
Tab. 2. Ceny utylizacji lodówek, świetlówek, tonerów i odpadów oświetleniowych.

Jeżeli zawodowo masz do czynienia z odpadami i chcesz być z takimi informacjami na bieżąco – wypróbuj aplikację WasteMaster. Dzięki niej oprócz pełnego dostępu do rynku odpadowego uzyskasz możliwość pozyskiwania ofert na odpady z całej Polski.

Ciesz się pełnym dostępem do rynku odpadowego

Dołącz do tysięcy użytkowników aplikacji i przekonaj się na własnej skórze, że gospodarowanie odpadami z WasteMasterem to bułka z masłem.

Ta strona używa ciasteczek zgodnie z polityką prywatności. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich użycie.