Sprzedaj z WasteMaster

Sprzedaj z WasteMaster – zyskaj czas, który przeznaczyć możesz na rozwój swojej firmy

Znalezienie najlepszej oferty na pozbycie się wytworzonych przez Twoją firmę odpadów może być czasochłonne. Zdajemy sobie z tego doskonale sprawę. Dlatego, zamiast poświęcać długie godziny na poszukiwania, zachęcamy Cię do skorzystania z usługi Sprzedaj z WasteMaster. Zlecasz nam znalezienie optymalnej oferty sprzedaży lub utylizacji opadów i my zajmujemy się całą resztą. W tym czasie Ty możesz zająć się rozwojem swojego przedsiębiorstwa. Jak to dokładnie działa? Wystawiona w aplikacji w ramach usługi Sprzedaj z WasteMaster oferta zostaje przedstawiona potencjalnym nabywcom w imieniu WasteMaster. Dzięki temu mamy możliwość znalezienia pierwszorzędnego rozwiązania, które spełni Twoje oczekiwania i wymagania. Po rozeznaniu się w ofertach na rynku przedstawimy Ci warunki sprzedaży naszym zdaniem najkorzystniejszej dla Ciebie. Jeśli warunki będą satysfakcjonujące, nie pozostanie Ci nic innego jak  zaakceptowanie ich. Gdy to zrobisz, my będziemy działać dalej w Twoim imieniu. Zajmiemy się bowiem organizacją całego przedsięwzięcia, dopinając wszystko na ostatni guzik.

Warunki finansowe korzystania z usługi Sprzedaj z WasteMaster

Jeśli korzystasz z polecanej przez nas usługi, musisz wiedzieć, że jesteśmy stroną transakcji. Dlatego właśnie możemy ją finansować. W tym np. pokryć koszty utylizacji Twojego odpadu. Twoja płatność w zależności od ustaleń następuje dopiero po 14 lub 30 dniach. Oczywiście płatność, tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, musi poprzedzić Twoja akceptacja warunków cenowych sprzedaży lub utylizacji tych odpadów. Zasada działania jest wyjątkowo prosta, a wszystkie warunki ustalane są jeszcze przed przystąpieniem do transakcji. Prowizja, jaką sobie liczymy, ustalana jest z góry. Podlega negocjacjom, których wynik zależny jest przede wszystkim od rodzaju, ilości oraz lokalizacji odpadów.

Pamiętaj, że nasza prowizja pobierana jest wyłącznie w sytuacji, gdy skorzystasz z którejś z przedstawionych przez nas ofert. Co to oznacza w praktyce? A no to, że jeśli żadna z ofert nie będzie spełniała Twoich oczekiwań i wymagań nie ponosisz żadnych kosztów związanych ze skorzystania z naszej usługi.

Korzyści płynące ze skorzystania z usługi Sprzedaj z WasteMaster

Przykładowe sytuacje z życia wzięta

Przykład I

Pan Jan prowadzi zakład wulkanizacyjny w Oleśnicy. W związku z tym jego zapotrzebowanie na utylizację zużytych opon w ciągu roku sięga 10 lub nawet 15 ton. Do tej pory korzystając z usług pewnej firmy, ponosił koszt 1000 zł/t. Jednak szukając lepszych ofert, trafił na naszą stronę internetową. Postanowił skorzystać z usługi Sprzedaj z WasteMaster, w ramach której otrzymał ofertę na utylizację opon w kwocie 350 zł za tonę. Nasza prowizja wyniosła 5% od całkowitej kwoty, na którą opiewała transakcja. Ponadto jako strona transakcji zorganizowaliśmy logistykę i przekazaliśmy odpady firmie utylizującej. Różnica w cenie, nawet przy 5% prowizji WasteMaster była na tyle znacząca, że Pan Jan zaoszczędził bardzo dobre pieniądze.

Przykład II

Pan Wojtek prowadzi firmę zajmującą się produkcją okuć meblowych. W związku z prowadzoną działalnością posiada złom stalowy produkcyjny do sprzedaży. Ilość złomu opiewa na mniej więcej 20 do 30 ton miesięcznie. Do tej pory korzystając z usług firm lokalnych, sprzedawał odpady w cenie od 800 zł do 850 zł za tonę. Dlatego Pan Wojtek, gdy dowiedział się o naszej ofercie, postanowił skorzystać z usługi Sprzedaj z WM. Dzięki temu nasz zespół znalazł ofertę na odpad złomu stalowego z uwzględnieniem obsługi logistycznej w cenie 950 zł/t. Firma Pana Wojtka zapłaciła nam 6% prowizji od całkowitej kwoty transakcji. Z kolei WasteMaster było odpowiedzialne za zapłatę w ciągu 1 dnia za odebrany odpad złomu oraz przekazanie go firmie gospodarującej tego rodzaju odpadami. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *